SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.

Spelade matcher
APRIL 2024
 
05
20:30
fre
20:30    
Lagsida P10, KFUM Ungdomens Hus
 
KFUM Jönköping Innebandy P10 - IBF Lockerud Mariestad   -      
MARS 2024
 
24
10:00
sön
10:00    
Lagsida P 12, Gisle Sportcenter, Gislaved
IBK Westbo - KFUM Jönköping  -      
24
08:50
sön
08:50    
Lagsida P07-08, Huskvarna sporthall
 
KFUM Jönköping Innebandy P07/08 - Växjö  -      
23
18:00
lör
18:00    
Lagsida P07-08, Hisingstorpshallen
 
KFUM Jönköping Innebandy P07/08 - Gränna   -      
23
16:20
lör
16:20    
Lagsida P09, FPC Jönköping Idrottshus D-hall, Saunasweden
KFUM Jönköping - Onsala IBK1  -  2  
23
11:20
lör
11:20    
Lagsida P07-08, Idrottshuset A-hallen
 
KFUM Jönköping Innebandy P07/08 - Växjö  -      
23
08:50
lör
08:50    
Lagsida P09, FPC Huskvarna Sporthall A, BDO
KFUM Jönköping - Olofströms IBK 8  -  0  
22
18:50
fre
18:50    
Lagsida P07-08, KFUM Ungdomens Hus
 
KFUM Jönköping Innebandy P07/08 - Träslövsläge   -      
22
18:50
fre
18:50    
Lagsida P09, FPC Jönköping Idrottshus B-hall, ICA Klostergatan
FBC Lerum U Svart - KFUM Jönköping0  -  9  
21
19:00
tor
19:00    
Lagsida JAS, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping - Fagerhult Habo IBK Ungdom5  -  12
 
17
12:00
sön
12:00    
Lagsida HJ17, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping B - Östra SK / JIK17  -  1  
17
12:00
sön
12:00    
Lagsida P 11, Töllstorpshallen
Gnosjö IBK P10-11 - KFUM Jönköping P116  -  5  
17
11:00
sön
11:00    
Lagsida P16, Norrahammars Sporthall 3-manna
Malmbäcks IF P16/2 - KFUM Jönköping P16  -      
17
10:15
sön
10:15    
Lagsida P16, Norrahammars Sporthall 3-manna
KFUM Jönköping P16 - Malmbäcks IF P16/2  -      
17
09:45
sön
09:45    
Lagsida P09, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P09 - Vetlanda IBF P08-090  -  7  
17
09:00
sön
09:00    
Lagsida P16, Norrahammars Sporthall 3-manna
Månsarps IBK P16/3 - KFUM Jönköping P16  -      
16
17:00
lör
17:00    
Lagsida HJ17, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping HJ17 - Fagerhult Habo IBK Ungdom HJ176  -  8  
16
13:30
lör
13:30    
Lagsida P 14, Hisingstorp Sporthall 3-manna
KFUM Jönköping P14/1 - Jönköpings IK P14/1  -      
16
12:30
lör
12:30    
Lagsida P 14, Hisingstorp Sporthall 3-manna
Vetlanda IBF P15/1 - KFUM Jönköping P14/1  -      
16
12:15
lör
12:15    
Lagsida P07-08, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P07-08/1 - Hovslätts IK P08-09/14  -  1  
16
11:00
lör
11:00    
Lagsida P 11, Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
Vetlanda IBF P11 - KFUM Jönköping P11/25  -  14
16
11:00
lör
11:00    
Lagsida P 14, Hisingstorp Sporthall 3-manna
KFUM Jönköping P14/1 - Bankeryds Skid o MK P14/2  -      
16
10:40
lör
10:40    
Lagsida P 14, KFUM Sporthall, Jönköping 3-manna
Tenhults IF P14/1 - KFUM Jönköping P14/3  -      
16
10:30
lör
10:30    
Lagsida P 12, Torpshallen, Bankeryd
Bankeryd - KFUM Jönköping  -      
16
10:30
lör
10:30    
Lagsida P 12, Torpshallen
Bankeryds Skid o MK P12/2 - KFUM Jönköping P12/1  -      
16
09:50
lör
09:50    
Lagsida P 14, KFUM Sporthall, Jönköping 3-manna
KFUM Jönköping P14/3 - Värnamo IK P14/1  -      
16
08:15
lör
08:15    
Lagsida P 14, KFUM Sporthall, Jönköping 3-manna
KFUM Jönköping P14/3 - Bankeryds Skid o MK P14/3  -      
15
19:30
fre
19:30    
Lagsida Herr Senior, Fortnox Arena A-hall
Växjö IBK Utveckling - KFUM Jönköping3  -  8  
15
19:30
fre
19:30    
Lagsida P09, Norrahammars Sporthall
Månsarps IBK P09 - KFUM Jönköping P094  -  6  
15
19:30
fre
19:30    
Lagsida P10, Habo Arena
Fagerhult Habo IBK Ungdom P10 - KFUM Jönköping P103  -  3  
15
18:45
fre
18:45    
Lagsida P 12, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P12/2 - Månsarps IBK P12/2  -      
 
10
12:45
sön
12:45    
Lagsida P09, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P09 - Westerviks IBK P08-094  -  1  
10
10:45
sön
10:45    
Lagsida P10, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P10 - Aneby SK P08-109  -  4  
09
17:30
lör
17:30    
Lagsida JAS, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping - Hovslätts IK 8  -  6  
09
17:00
lör
17:00    
Lagsida P07-08, Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
Hovslätts IK P07 - KFUM Jönköping P07-08/13  -  2  
09
15:00
lör
15:00    
Lagsida P07-08, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P07-08/2 - Nässjö IBF P07-08  -      
09
13:00
lör
13:00    
Lagsida P 11, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P11 - Skillingaryds IK P107  -  0  
09
11:00
lör
11:00    
Lagsida P09, Värnamo Sporthall
Värnamo IK P09 - KFUM Jönköping P09-103  -  1  
09
10:00
lör
10:00    
Lagsida P 12, KFUM Ungdomens Hus
KFUM Jönköping - Husqvarna  -      
08
19:30
fre
19:30    
Lagsida Herr Senior, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping - Ingelstad IBK5  -  2  
06
20:20
ons
20:20    
Lagsida P07-08, Torpshallen
Bankeryds SMK P08 - KFUM Jönköping P07-08/29  -  9  
 
03
16:30
sön
16:30    
Lagsida P07-08, Norrahammars Sporthall
Månsarps IBK P08-09 - KFUM Jönköping P07-08/23  -  4  
03
13:10
sön
13:10    
Lagsida P 14, KFUM Sporthall, Jönköping 3-manna
Ölmstads IS/Gränna AIS P14/2 - KFUM Jönköping P14/2  -      
03
13:00
sön
13:00    
Lagsida P10, Furulundshallen
Hjältevad Mariannelund IS P09-10 - KFUM Jönköping P106  -  11
03
12:20
sön
12:20    
Lagsida P 14, KFUM Sporthall, Jönköping 3-manna
KFUM Jönköping P14/2 - Ölmstads IS/Gränna AIS P14/1  -      
03
10:45
sön
10:45    
Lagsida P 14, KFUM Sporthall, Jönköping 3-manna
KFUM Jönköping P14/2 - Tenhults IF P14/1  -      
03
10:00
sön
10:00    
Lagsida HJ17, Olsbergs Arena
IBK Husar HJ7 - KFUM Jönköping HJ173  -  19
03
09:00
sön
09:00    
Lagsida P 12, KFUM Ungdomens Hus
KFUM Jönköping - Vetlanda Innebandy  -      
02
16:30
lör
16:30    
Lagsida P09, Torpshallen
Bankeryds Skid o MK P09/1 - KFUM Jönköping P09  -      
02
10:00
lör
10:00    
Lagsida P 11, Tranås Idrottshall
IBF Tranås P11 - KFUM Jönköping P11/26  -  10
01
19:30
fre
19:30    
Lagsida Herr Senior, Bökensved Sporthall
Westerviks IBK - KFUM Jönköping4  -  6  
01
19:30
fre
19:30    
Lagsida HJ17, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping B - S/W 2010 IBK9  -  5  
FEBRUARI 2024
 
28
20:00
ons
20:00    
Lagsida JAS, Fortnox Arena A-hall
Växjö IBK Utveckling - KFUM Jönköping5  -  5  
27
19:30
tis
19:30    
Lagsida JAS, Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
Vetlanda IBF - KFUM Jönköping4  -  9  
 
25
14:00
sön
14:00    
Lagsida P 11, Ribbahallen A-hall
Gränna AIS P10 - KFUM Jönköping P113  -  2  
25
12:45
sön
12:45    
Lagsida P07-08, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P07-08/1 - Husqvarna IK P077  -  5  
25
10:45
sön
10:45    
Lagsida P09, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P09-10 - Husqvarna IK P09 Svart4  -  1  
25
08:45
sön
08:45    
Lagsida P 12, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P12/2 - Gränna AIS P12  -      
24
19:45
lör
19:45    
Lagsida HJ17, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping B - Jönköpings IK Utveckling B7  -  6  
24
14:30
lör
14:30    
Lagsida P 14, Tranås Idrottshall 3-manna
Vetlanda IBF P14/2 - KFUM Jönköping P14/1  -      
24
14:00
lör
14:00    
Lagsida P09, Norrahammars Sporthall
Månsarps IBK - KFUM Jönköping Innebandy P095  -  3  
24
13:30
lör
13:30    
Lagsida P 14, Tranås Idrottshall 3-manna
KFUM Jönköping P14/1 - Husqvarna IK P14/2  -      
24
11:50
lör
11:50    
Lagsida P 14, Stadsgården, Råslätt 3-manna
Tenhults IF P14/1 - KFUM Jönköping P14/3  -      
24
11:45
lör
11:45    
Lagsida P 14, Tranås
KFUM Jönköping P14/1 - IBF Tranås P13  -      
24
11:00
lör
11:00    
Lagsida P 12, Habo Sporthall C
Fagerhult Habo IBK - KFUM Jönköping  -      
24
11:00
lör
11:00    
Lagsida P 12, Habo Sporthall C
Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/1 - KFUM Jönköping P12/1  -      
24
10:50
lör
10:50    
Lagsida P 14, Stadsgården, Råslätt 3-manna
KFUM Jönköping P14/3 - Värnamo IK P14/1  -      
24
09:30
lör
09:30    
Lagsida P 14, Stadsgården, Råslätt 3-manna
Hovslätts IK P14/1 - KFUM Jönköping P14/3  -      
24
09:00
lör
09:00    
Lagsida P07-08, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P07-08/2 - Husqvarna IK P088  -  3  
23
19:30
fre
19:30    
Lagsida Herr Senior, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping - Slätafly/SK IBK14  -  0  
23
17:00
fre
17:00    
Lagsida P 11, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P11/2 - Månsarps IBK P11/110  -  6  
 
18
15:00
sön
15:00    
Lagsida P07-08, Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
Jönköpings IK Utveckling P08/1 - KFUM Jönköping P07-08/16  -  3  
18
12:00
sön
12:00    
Lagsida HJ17, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping HJ17 - Husqvarna IK / Gränna AIS HJ178  -  3  
17
17:30
lör
17:30    
Lagsida JAS, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping - Fagerhult Habo IBK Ungdom10  -  6  
17
09:00
lör
09:00    
Lagsida P 12, Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
Jönköpings IK P12/3 - KFUM Jönköping P12/2  -      
16
19:30
fre
19:30    
Lagsida Herr Senior, Nässjö Sporthall
Nässjö IBF - KFUM Jönköping6  -  10
14
19:00
ons
19:00    
Lagsida P07-08, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P07-08/1 - Växjö IBK Utveckling P08/24  -  7  
 
11
12:00
sön
12:00    
Lagsida P 14, Fagerslätt Idrottshall 3-manna
KFUM Jönköping P14/1 - Forserums IF P14  -      
11
10:30
sön
10:30    
Lagsida P 11, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P11 - Hestra Skid O SK P105  -  9  
11
10:00
sön
10:00    
Lagsida P09, Nässjö Sporthall
Nässjö IBF P09 - KFUM Jönköping P09-102  -  2  
11
10:00
sön
10:00    
Lagsida P 14, Fagerslätt Idrottshall 3-manna
Bodafors IBS P14 - KFUM Jönköping P14/1  -      
11
09:30
sön
09:30    
Lagsida P 14, Fagerslätt Idrottshall 3-manna
Husqvarna IK P14/1 - KFUM Jönköping P14/1  -      
10
19:00
lör
19:00    
Lagsida P 12, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P12/1 - Hovslätts IK P11-12/2  -      
10
16:30
lör
16:30    
Lagsida HJ17, Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
Hovslätts IK HJ17 - KFUM Jönköping HJ177  -  3  
09
20:30
fre
20:30    
Lagsida P09, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P09-10 - Vetlanda IBF P094  -  2  
09
18:45
fre
18:45    
Lagsida P10, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P10 - Bankeryds Skid o MK P10/15  -  3  
07
20:00
ons
20:00    
Lagsida Herr Senior, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping - Sävsjö IBK10  -  4  
 
04
15:30
sön
15:30    
Lagsida P 11, Hisingstorp Sporthall
Jönköpings IK P11/2 - KFUM Jönköping P11/22  -  6  
04
15:00
sön
15:00    
Lagsida HJ17, Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
Hovslätts IK B - KFUM Jönköping B9  -  2  
04
12:30
sön
12:30    
Lagsida P07-08, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P07-08/2 - Jönköpings IK Utveckling P08/22  -  3  
04
12:00
sön
12:00    
Lagsida P10, Tranås Idrottshall
IBF Tranås P09 - KFUM Jönköping P106  -  10
04
10:30
sön
10:30    
Lagsida P 12, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P12/2 - Östra SK Jönköping P12/2  -      
03
15:30
lör
15:30    
Lagsida P09, Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
Jönköpings IK P09/2 - KFUM Jönköping P094  -  2  
03
10:30
lör
10:30    
Lagsida P 11, Olsbergs Arena
IBK Husar P10-11 - KFUM Jönköping P116  -  5  
03
09:00
lör
09:00    
Lagsida P 12, KFUM Ungdomens Hus
KFUM Jönköping - Jönköping IK  -      
03
09:00
lör
09:00    
Lagsida P 12, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P12/1 - Jönköpings IK P12/2  -      
02
20:00
fre
20:00    
Lagsida Herr Senior, Allhallen, Hovmantorp
Hovmantorps GOIF - KFUM Jönköping4  -  6  
02
18:30
fre
18:30    
Lagsida P09, Allhallen
Fagerhult Habo IBK Ungdom P09 - KFUM Jönköping P097  -  1  
02
18:30
fre
18:30    
Lagsida P10, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P10 - Jönköpings IK P09/34  -  13
JANUARI 2024
 
31
20:00
ons
20:00    
Lagsida Herr Senior, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping - Jönköping IK Utveckling12  -  2  
 
28
16:00
sön
16:00    
Lagsida P 12, Torpshallen
Bankeryds Skid o MK P12/1 - KFUM Jönköping P12/2  -      
28
14:30
sön
14:30    
Lagsida P16, Fagerhus, Fagerhult 3-manna
KFUM Jönköping P16 - Månsarps IBK P16/2  -      
28
13:45
sön
13:45    
Lagsida P16, Fagerhus, Fagerhult 3-manna
Fagerhult Habo IBK Ungdom P16/2 - KFUM Jönköping P16  -      
28
13:30
sön
13:30    
Lagsida P09, Hisingstorp Sporthall
Jönköpings IK P10/1 - KFUM Jönköping P09-103  -  3  
28
12:00
sön
12:00    
Lagsida HJ17, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping B - Bankeryds Skid o MK7  -  14
28
12:00
sön
12:00    
Lagsida P07-08, Tranås Idrottshall
IBF Tranås P07-08 - KFUM Jönköping P07-08/12  -  4  
28
11:45
sön
11:45    
Lagsida P16, Fagerhus, Fagerhult 3-manna
Habo Fagerhult - KFUM Jönköping P16  -      
27
17:30
lör
17:30    
Lagsida JAS, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping - Jönköpings IK Utveckling6  -  7  
27
17:15
lör
17:15    
Lagsida P 12, Kålgårdshallen
Östra SK Jönköping P12/1 - KFUM Jönköping P12/1  -      
27
17:00
lör
17:00    
Lagsida P 12, Kålgårdshallen
Östra SK - KFUM Jönköping  -      
27
13:00
lör
13:00    
Lagsida P 11, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P11 - S/W 2010 IBK P10-11/28  -  4  
27
11:30
lör
11:30    
Lagsida P 14, Töllstorpshallen 3-manna
Värnamo IK P14/2 - KFUM Jönköping P14/2  -      
27
11:00
lör
11:00    
Lagsida P10, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P10 - Nässjö IBF P104  -  5  
27
10:45
lör
10:45    
Lagsida P 14, Töllstorpshallen 3-manna
KFUM Jönköping P14/2 - Skillingaryds IK P14/1  -      
27
09:00
lör
09:00    
Lagsida P 11, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P11/2 - Hovslätts IK P11-12/17  -  7  
27
08:20
lör
08:20    
Lagsida P 14, Töllstorpshallen 3-manna
Gnosjö IBK P13/2 - KFUM Jönköping P14/2  -      
26
19:30
fre
19:30    
Lagsida Herr Senior, Vimmerby Idrottshall
Vimmerby IBK - KFUM Jönköping7  -  8  
26
19:30
fre
19:30    
Lagsida HJ17, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping HJ17 - Sävsjö IBK HJ179  -  3  
 
21
17:30
sön
17:30    
Lagsida P10, Hisingstorp Sporthall
Jönköpings IK P10/2 - KFUM Jönköping P103  -  3  
21
16:30
sön
16:30    
Lagsida P16, Olsbergs Arena 3-manna
KFUM Jönköping P16 - S/W 2010 IBK P16  -      
21
15:45
sön
15:45    
Lagsida P16, Olsbergs Arena 3-manna
IBK Husar P16/2 - KFUM Jönköping P16  -      
21
14:00
sön
14:00    
Lagsida P07-08, Töllstorpshallen
Gnosjö IBK P07-08 - KFUM Jönköping P07-08/1  -      
21
13:30
sön
13:30    
Lagsida P16, Olsbergs Arena 3-manna
Eksjö - KFUM Jönköping P16  -      
21
11:40
sön
11:40    
Lagsida P 14, Tenhults Sporthall 3-manna
KFUM Jönköping P14/2 - Tenhults IF P14/1  -      
21
10:50
sön
10:50    
Lagsida P 14, Tenhults Sporthall 3-manna
Hovslätts IK P14/1 - KFUM Jönköping P14/2  -      
21
09:15
sön
09:15    
Lagsida P 12, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P12/2 - Husqvarna IK P12/2  -      
21
09:15
sön
09:15    
Lagsida P 14, Tenhults Sporthall
KFUM Jönköping P14/2 - Tenhult  -      
20
16:30
lör
16:30    
Lagsida HJ17, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping B - Hestra Skid O SK7  -  3  
20
14:15
lör
14:15    
Lagsida P09, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P09-10 - IBK Husar P08-0911  -  4  
20
14:15
lör
14:15    
Lagsida P10, KFUM Ungdomens Hus
 
KFUM Jönköping Innebandy P10 - IBK Husar P08-09  -      
20
14:00
lör
14:00    
Lagsida P09, Vimmerby Idrottshall
Vimmerby IBK P09 - KFUM Jönköping P099  -  3  
20
12:45
lör
12:45    
Lagsida P 12, KFUM Ungdomens Hus
Månsarp - KFUM Jönköping  -      
20
12:45
lör
12:45    
Lagsida P 12, Norrahammars Sporthall
Månsarps IBK P12/1 - KFUM Jönköping P12/1  -      
20
12:15
lör
12:15    
Lagsida P 11, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P11/2 - Sävsjö IBK P116  -  9  
20
10:40
lör
10:40    
Lagsida P 14, KFUM Sporthall, Jönköping 3-manna
Vetlanda IBF P15/2 - KFUM Jönköping P14/1  -      
20
10:00
lör
10:00    
Lagsida P 11, Tranås Idrottshall
IBF Tranås P10 - KFUM Jönköping P1111  -  2  
20
09:50
lör
09:50    
Lagsida P 14, KFUM Sporthall, Jönköping 3-manna
KFUM Jönköping P14/1 - Husqvarna IK P14/2  -      
20
08:15
lör
08:15    
Lagsida P 14, KFUM Sporthall, Jönköping 3-manna
KFUM Jönköping P14/1 - Sävsjö IBK P14  -      
19
19:30
fre
19:30    
Lagsida Herr Senior, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping - Väckelsångs IK14  -  1  
19
19:30
fre
19:30    
Lagsida HJ17, Tranås Idrottshall
IBF Tranås HJ17 - KFUM Jönköping HJ171  -  7  
 
14
12:30
sön
12:30    
Lagsida P 12, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P12/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/2  -      
14
12:00
sön
12:00    
Lagsida JAS, Falkenbergshallen
CL98IC - KFUM Jönköping4  -  8  
14
11:30
sön
11:30    
Lagsida P 11, Arenan - Jönköpings Idrottshus
Jönköpings IK P11/1 - KFUM Jönköping P110  -  3  
14
11:15
sön
11:15    
Lagsida P10, Fagerslätt Idrottshall
Husqvarna IK P09/2 - KFUM Jönköping P108  -  7  
14
10:30
sön
10:30    
Lagsida P07-08, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P07-08/1 - Hovshaga AIF P079  -  3  
13
17:30
lör
17:30    
Lagsida HJ17, Norrahammars Sporthall
Månsarps IBK B - KFUM Jönköping B2  -  22
13
16:30
lör
16:30    
Lagsida P09, Torpshallen
Bankeryds Skid o MK P09/2 - KFUM Jönköping P09-1011  -  7  
13
14:00
lör
14:00    
Lagsida P 11, Nässjö Sporthall
Nässjö IBF P11 - KFUM Jönköping P11/210  -  6  
13
13:00
lör
13:00    
Lagsida P 14, Park Arena 3-manna
KFUM Jönköping P14/3 - Värnamo IK P14/2  -      
13
12:00
lör
12:00    
Lagsida P 14, Park Arena 3-manna
Husqvarna IK P14/4 - KFUM Jönköping P14/3  -      
13
09:20
lör
09:20    
Lagsida P 14, Park Arena Värnamo
KFUM Jönköping P14/3 - Värnamo  -      
13
09:00
lör
09:00    
Lagsida P07-08, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P07-08/2 - Hovslätts IK P08-09/22  -  4  
12
19:45
fre
19:45    
Lagsida Herr Senior, Tenhults Sporthall
Tenhults IF - KFUM Jönköping5  -  6  
12
19:15
fre
19:15    
Lagsida P 12, KFUM Ungdomens Hus
KFUM Jönköping - IBF Tranås  -      
12
19:15
fre
19:15    
Lagsida P 12, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P12/1 - IBF Tranås P12  -      
 
03
16:30
ons
16:30    
Lagsida P10, KFUM Ungdomens Hus
 
KFUM Jönköping Innebandy P10 - Husqvarna IK p10  -      
DECEMBER 2023
 
22
16:30
fre
16:30    
Lagsida P 12, KFUM Ungdomens Hus
KFUM Jönköping P12 - KFUM Jönköping P11  -      
 
17
20:00
sön
20:00    
Lagsida HJ17, Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
Jönköpings IK Utveckling HJ17 - KFUM Jönköping HJ174  -  2  
17
17:30
sön
17:30    
Lagsida P07-08, Jönköpings Idrottshus B-hall
Jönköpings IK P09/1 - KFUM Jönköping P07-08/24  -  6  
17
17:00
sön
17:00    
Lagsida P 14, Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
KFUM Jönköping P14/1 - Husqvarna IK P14/3  -      
17
15:00
sön
15:00    
Lagsida P 14, Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
Jönköpings IK P14/2 - KFUM Jönköping P14/1  -      
17
13:30
sön
13:30    
Lagsida P 14, Hasses Sportcenter OBOS, 3-manna
Vetlanda IBF P15/2 - KFUM Jönköping P14/1  -      
17
12:30
sön
12:30    
Lagsida P 11, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P11/2 - Vimmerby IBK P118  -  7  
17
12:00
sön
12:00    
Lagsida P10, FB-hallen
Aneby SK P08-10 - KFUM Jönköping P104  -  3  
17
10:30
sön
10:30    
Lagsida P09, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P09-10 - Gränna AIS/Husqvarna IK P091  -  4  
16
17:30
lör
17:30    
Lagsida JAS, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping - FBC Kalmarsund HJAS18  -  7  
16
15:30
lör
15:30    
Lagsida P 12, Alléhallen
Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/3 - KFUM Jönköping P12/2  -      
16
15:00
lör
15:00    
Lagsida P07-08, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P07-08/1 - Gnosjö IBK P07-08  -      
16
15:00
lör
15:00    
Lagsida P 12, Park Arena
Värnamo IK P12/1 - KFUM Jönköping P12/1  -      
16
13:00
lör
13:00    
Lagsida P09, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P09 - Husqvarna IK P09/14  -  4  
16
09:00
lör
09:00    
Lagsida P 11, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P11 - Husqvarna IK P10/24  -  9  
15
20:00
fre
20:00    
Lagsida HJ17, Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
Östra SK / JIK - KFUM Jönköping B0  -  21
15
19:30
fre
19:30    
Lagsida Herr Senior, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping - Växjö IBK Utveckling10  -  3  
15
19:00
fre
19:00    
Lagsida P07-08, Sävsjö Sporthall
Sävsjö IBK P08-09 - KFUM Jönköping P07-08/15  -  3  
 
10
13:00
sön
13:00    
Lagsida JAS, Gemla Sporthall
Gransholms IF/Öjaby Sport IBK - KFUM Jönköping4  -  12
10
12:45
sön
12:45    
Lagsida P09, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P09 - Månsarps IBK P091  -  6  
10
10:45
sön
10:45    
Lagsida P07-08, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P07-08/2 - Hestra Skid O SK P08-09  -      
10
10:45
sön
10:45    
Lagsida P 12, Norrahammars Sporthall
Månsarps IBK P12/2 - KFUM Jönköping P12/2  -      
10
08:45
sön
08:45    
Lagsida P10, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P10 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P104  -  3  
09
17:30
lör
17:30    
Lagsida P07-08, Jönköpings Idrottshus B-hall
Hovslätts IK P08-09/1 - KFUM Jönköping P07-08/12  -  1  
09
15:30
lör
15:30    
Lagsida P09, Jönköpings Idrottshus B-hall
Hovslätts IK P09 - KFUM Jönköping P09-10  -      
09
14:30
lör
14:30    
Lagsida P16, Fagerhus, Fagerhult 3-manna
KFUM Jönköping P16 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P16/1  -      
09
13:45
lör
13:45    
Lagsida P16, Fagerhus, Fagerhult 3-manna
Fagerhult Habo IBK Ungdom P16/2 - KFUM Jönköping P16  -      
09
13:00
lör
13:00    
Lagsida P16, Fagerhus, Fagerhult 3-manna
KFUM Jönköping P16 - Malmbäcks IF P16/2  -      
09
09:00
lör
09:00    
Lagsida P 12, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P12/1 - Bankeryds Skid o MK P12/2  -      
08
20:15
fre
20:15    
Lagsida P 11, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P11/2 - Vetlanda IBF P117  -  6  
08
20:00
fre
20:00    
Lagsida Herr Senior, Ingelstads Sporthall
Ingelstad IBK - KFUM Jönköping4  -  7  
08
20:00
fre
20:00    
Lagsida HJ17, Habo Sporthall C
Fagerhult Habo IBK Ungdom HJ17 - KFUM Jönköping HJ176  -  6  
08
18:15
fre
18:15    
Lagsida P 11, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P11 - Gnosjö IBK P10-1111  -  5  
 
03
17:00
sön
17:00    
Lagsida JAS, Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
Hovslätts IK - KFUM Jönköping3  -  1  
03
17:00
sön
17:00    
Lagsida P07-08, Nässjö Sporthall
Nässjö IBF P07-08 - KFUM Jönköping P07-08/2  -      
03
10:30
sön
10:30    
Lagsida P09, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P09-10 - Värnamo IK P095  -  5  
02
17:15
lör
17:15    
Lagsida HJ17, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping HJ17 - IBK Husar HJ714  -  0  
02
14:30
lör
14:30    
Lagsida Herr Senior, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping - Westerviks IBK12  -  0  
02
12:15
lör
12:15    
Lagsida P07-08, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P07-08/1 - Hovslätts IK P072  -  6  
02
12:00
lör
12:00    
Lagsida P09, Bökensved Sporthall
Westerviks IBK P08-09 - KFUM Jönköping P091  -  6  
02
10:40
lör
10:40    
Lagsida P 14, KFUM Sporthall, Jönköping 3-manna
Hestra Skid O SK P14 - KFUM Jönköping P14/3  -      
02
10:00
lör
10:00    
Lagsida P 11, Skillingaryds Arena
Skillingaryds IK P10 - KFUM Jönköping P113  -  11
02
09:50
lör
09:50    
Lagsida P 14, KFUM Sporthall, Jönköping 3-manna
KFUM Jönköping P14/3 - Skillingaryds IK P14/1  -      
02
08:10
lör
08:10    
Lagsida P 14, KFUM Sporthall, Jönköping 3-manna
KFUM Jönköping P14/3 - Forsheda IF P14  -      
01
19:00
fre
19:00    
Lagsida HJ17, Vrigstad Sporthall
S/W 2010 IBK - KFUM Jönköping B4  -  7  
NOVEMBER 2023
 
26
15:00
sön
15:00    
Lagsida P 12, Ribbahallen A-hall
Gränna AIS P12 - KFUM Jönköping P12/2  -      
26
10:45
sön
10:45    
Lagsida P 11, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P11/2 - IBF Tranås P1110  -  8  
26
08:30
sön
08:30    
Lagsida P 12, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P12/1 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/1  -      
25
17:30
lör
17:30    
Lagsida JAS, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping - Vetlanda IBF 7  -  6  
25
14:45
lör
14:45    
Lagsida P07-08, Fagerslätt Idrottshall
Husqvarna IK P07 - KFUM Jönköping P07-08/12  -  5  
25
14:15
lör
14:15    
Lagsida P10, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P10 - Hjältevad Mariannelund IS P09-1010  -  5  
25
12:15
lör
12:15    
Lagsida P 11, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P11 - Gränna AIS P105  -  1  
25
11:15
lör
11:15    
Lagsida P07-08, Fagerslätt Idrottshall
Husqvarna IK P08 - KFUM Jönköping P07-08/23  -  6  
25
10:40
lör
10:40    
Lagsida P 14, KFUM Sporthall, Jönköping 3-manna
Gnosjö IBK P13/2 - KFUM Jönköping P14/2  -      
25
09:50
lör
09:50    
Lagsida P 14, KFUM Sporthall, Jönköping 3-manna
KFUM Jönköping P14/2 - Gnosjö IBK P13/2  -      
25
08:15
lör
08:15    
Lagsida P 14, KFUM Sporthall, Jönköping 3-manna
KFUM Jönköping P14/2 - Bankeryds Skid o MK P14/3  -      
24
19:30
fre
19:30    
Lagsida P09, Fagerslätt Idrottshall
Husqvarna IK P09 Svart - KFUM Jönköping P09-105  -  5  
21
20:00
tis
20:00    
Lagsida JAS, Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
Jönköpings IK Utveckling - KFUM Jönköping6  -  11
 
19
16:00
sön
16:00    
Lagsida HJ17, Ribbahallen A-hall
Husqvarna IK / Gränna AIS HJ17 - KFUM Jönköping HJ172  -  9  
19
12:45
sön
12:45    
Lagsida P09, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P09-10 - Nässjö IBF P094  -  8  
19
12:00
sön
12:00    
Lagsida P09, Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
Vetlanda IBF P08-09 - KFUM Jönköping P094  -  3  
19
11:00
sön
11:00    
Lagsida P 14, Stadsgården, Råslätt 3-manna
KFUM Jönköping P14/2 - Hovslätts IK P14/2  -      
19
10:45
sön
10:45    
Lagsida P07-08, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P07-08/2 - Bankeryds SMK P083  -  4  
19
10:00
sön
10:00    
Lagsida P 14, Stadsgården, Råslätt 3-manna
Hestra Skid O SK P14 - KFUM Jönköping P14/2  -      
19
09:30
sön
09:30    
Lagsida P 12, Stadsgården, Råslätt
Hovslätts IK P11-12/2 - KFUM Jönköping P12/1  -      
19
09:00
sön
09:00    
Lagsida P 14, Råslätt, Stadsgården
KFUM Jönköping P14/2 - Månsarps IBK P14/2  -      
19
08:30
sön
08:30    
Lagsida P 12, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P12/2 - Jönköpings IK P12/3  -      
18
15:30
lör
15:30    
Lagsida P10, Jönköpings Idrottshus B-hall
Jönköpings IK P09/3 - KFUM Jönköping P103  -  4  
18
15:00
lör
15:00    
Lagsida P 11, Barnarps Sporthall
Månsarps IBK P11/1 - KFUM Jönköping P11/29  -  1  
18
10:00
lör
10:00    
Lagsida P 11, Hestra Sporthall
Hestra Skid O SK P10 - KFUM Jönköping P115  -  5  
18
08:45
lör
08:45    
Lagsida P07-08, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P07-08/1 - Jönköpings IK Utveckling P08/13  -  3  
17
20:00
fre
20:00    
Lagsida Herr Senior, Torsås Sporthall
Slätafly/SK IBK - KFUM Jönköping4  -  8  
14
20:00
tis
20:00    
Lagsida JAS, Habo Sporthall A
Fagerhult Habo IBK Ungdom - KFUM Jönköping7  -  4  
 
12
11:00
sön
11:00    
Lagsida P10, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P10 - IBF Tranås P099  -  2  
12
09:00
sön
09:00    
Lagsida P 11, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P11/2 - Jönköpings IK P11/211  -  7  
11
15:30
lör
15:30    
Lagsida P 12, Kålgårdshallen
Östra SK Jönköping P12/2 - KFUM Jönköping P12/2  -      
11
13:30
lör
13:30    
Lagsida HJ17, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping HJ17 - Hovslätts IK HJ175  -  2  
11
11:30
lör
11:30    
Lagsida P09, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P09 - Jönköpings IK P09/23  -  2  
11
09:30
lör
09:30    
Lagsida P 11, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P11 - IBK Husar P10-117  -  5  
11
09:30
lör
09:30    
Lagsida P 12, Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
Jönköpings IK P12/2 - KFUM Jönköping P12/1  -      
10
20:00
fre
20:00    
Lagsida HJ17, Arenan - Jönköpings Idrottshus
Jönköpings IK Utveckling B - KFUM Jönköping B5  -  4  
10
19:30
fre
19:30    
Lagsida Herr Senior, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping - Nässjö IBF5  -  3  
10
19:30
fre
19:30    
Lagsida P09, Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
Vetlanda IBF P09 - KFUM Jönköping P09-1012  -  2  
10
19:30
fre
19:30    
Lagsida P09, Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
Vetlanda IBF P09 - KFUM Jönköping P09-10  -      
07
20:00
tis
20:00    
Lagsida Herr Senior, Arenan - Jönköpings Idrottshus
Jönköping IK Utveckling - KFUM Jönköping1  -  5  
 
05
18:30
sön
18:30    
Lagsida P07-08, Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
Jönköpings IK Utveckling P08/2 - KFUM Jönköping P07-08/25  -  2  
05
14:30
sön
14:30    
Lagsida P16, Torpshallen 3-manna
Bankeryds Skid o MK P16 - KFUM Jönköping P16  -      
05
13:30
sön
13:30    
Lagsida P16, Torpshallen 3-manna
KFUM Jönköping P16 - Barnarps IF P16  -      
05
12:30
sön
12:30    
Lagsida P16, Torpshallen 3-manna
KFUM Jönköping P16 - Aneby SK PF 17/2*  -      
05
12:00
sön
12:00    
Lagsida HJ17, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping B - Hovslätts IK B1  -  5  
05
12:00
sön
12:00    
Lagsida P16, Torpshamlen
Bsnkeryd - KFUM Jönköping  -      
04
13:00
lör
13:00    
Lagsida P07-08, Fortnox Arena B-hall
Växjö IBK Utveckling P08/2 - KFUM Jönköping P07-08/13  -  2  
04
11:30
lör
11:30    
Lagsida P 14, Fagerslätt Idrottshall 3-manna
Tenhults IF P14/1 - KFUM Jönköping P14/3  -      
04
10:30
lör
10:30    
Lagsida P 14, Fagerslätt Idrottshall 3-manna
KFUM Jönköping P14/3 - Månsarps IBK P14/3  -      
04
09:00
lör
09:00    
Lagsida P 14, Fagerslätt Idrottshall 3-manna
Husqvarna IK P14/4 - KFUM Jönköping P14/3  -      
03
19:30
fre
19:30    
Lagsida Herr Senior, Sävsjö Sporthall
Sävsjö IBK - KFUM Jönköping2  -  10
OKTOBER 2023
 
30
20:00
mån
20:00    
Lagsida JAS, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping - Växjö IBK Utveckling 9  -  2  
 
29
14:30
sön
14:30    
Lagsida HJ17, Torpshallen
Bankeryds Skid o MK - KFUM Jönköping B4  -  10
29
14:00
sön
14:00    
Lagsida Herr Senior, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping - Hovmantorps GOIF6  -  6  
29
11:45
sön
11:45    
Lagsida P 14, Nässjö Sporthall 3-manna
KFUM Jönköping P14/1 - Vetlanda IBF P14/2  -      
29
11:30
sön
11:30    
Lagsida P 11, Stadsgården, Råslätt
Hovslätts IK P11-12/1 - KFUM Jönköping P11/22  -  6  
29
10:45
sön
10:45    
Lagsida P 14, Nässjö Sporthall 3-manna
Nässjö IBF P14 - KFUM Jönköping P14/1  -      
29
10:30
sön
10:30    
Lagsida P07-08, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P07-08/1 - IBF Tranås P07-084  -  3  
29
08:30
sön
08:30    
Lagsida P09, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P09-10 - Jönköpings IK P10/13  -  4  
29
08:30
sön
08:30    
Lagsida P 14, Nässjö Sporthall 3-manna
Bankeryds Skid o MK P14/1 - KFUM Jönköping P14/1  -      
28
19:00
lör
19:00    
Lagsida P07-08, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P07-08/2 - Månsarps IBK P08-091  -  3  
28
15:00
lör
15:00    
Lagsida HJ17, Sävsjö Sporthall
Sävsjö IBK HJ17 - KFUM Jönköping HJ175  -  13
27
20:15
fre
20:15    
Lagsida P 12, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P12/2 - Bankeryds Skid o MK P12/1  -      
27
18:30
fre
18:30    
Lagsida P10, Handskerydshallen
Nässjö IBF P10 - KFUM Jönköping P106  -  6  
27
18:30
fre
18:30    
Lagsida P 12, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P12/1 - Östra SK Jönköping P12/1  -      
25
19:15
ons
19:15    
Lagsida P 11, Vrigstad Sporthall
S/W 2010 IBK P10-11/2 - KFUM Jönköping P115  -  2  
 
22
13:45
sön
13:45    
Lagsida P 14, Forsheda Sporthall
KFUM Jönköping P14/2 - Husqvarna IK P14/5  -      
22
12:15
sön
12:15    
Lagsida P 14, Forsheda Sporthall
Jönköpings IK P14/3 - KFUM Jönköping P14/2  -      
22
12:00
sön
12:00    
Lagsida F16, Vetlanda
Vetlanda - KFUM Jönköping  -      
22
12:00
sön
12:00    
Lagsida JAS, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping - Westerviks IBK/Craftstaden IBK5  -  0  
22
11:45
sön
11:45    
Lagsida P 11, Hofgårdshallen
Sävsjö IBK P11 - KFUM Jönköping P11/24  -  14
22
09:30
sön
09:30    
Lagsida P09, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P09 - Vimmerby IBK P095  -  4  
22
09:00
sön
09:00    
Lagsida P 12, Fagerslätt Idrottshall
Husqvarna IK P12/2 - KFUM Jönköping P12/2  -      
22
08:15
sön
08:15    
Lagsida P 14, Forsheda Sporthall
Forsheda IF P14 - KFUM Jönköping P14/2  -      
21
15:00
lör
15:00    
Lagsida P 12, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P12/1 - Månsarps IBK P12/1  -      
21
13:30
lör
13:30    
Lagsida P09, Olsbergs Arena
IBK Husar P08-09 - KFUM Jönköping P09-101  -  3  
21
11:00
lör
11:00    
Lagsida P10, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P10 - Jönköpings IK P10/25  -  2  
21
09:00
lör
09:00    
Lagsida P 11, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P11 - IBF Tranås P103  -  6  
20
19:30
fre
19:30    
Lagsida HJ17, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping HJ17 - IBF Tranås HJ173  -  0  
 
15
14:30
sön
14:30    
Lagsida P 12, Habo Sporthall C
Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/2 - KFUM Jönköping P12/2  -      
15
14:00
sön
14:00    
Lagsida P07-08, Hovshaga Sporthall (vita dräkten)
Hovshaga AIF P07 - KFUM Jönköping P07-08/14  -  6  
15
12:00
sön
12:00    
Lagsida JAS, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping - CL98IC10  -  4  
15
09:00
sön
09:00    
Lagsida P09, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P09-10 - Bankeryds Skid o MK P09/24  -  4  
14
17:30
lör
17:30    
Lagsida Herr Senior, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping - Vimmerby IBK4  -  2  
14
17:30
lör
17:30    
Lagsida P07-08, Jönköpings Idrottshus B-hall
Hovslätts IK P08-09/2 - KFUM Jönköping P07-08/25  -  2  
14
17:20
lör
17:20    
Lagsida P16, FB-hallen 3-manna
IBK Husar P16/1 - KFUM Jönköping P16  -      
14
16:40
lör
16:40    
Lagsida P16, FB-hallen 3-manna
KFUM Jönköping P16 - Hovslätts IK P16/1  -      
14
16:00
lör
16:00    
Lagsida P16, FB-hallen 3-manna
Aneby SK P16 - KFUM Jönköping P16  -      
14
14:45
lör
14:45    
Lagsida HJ17, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping HJ17 - Jönköpings IK Utveckling HJ172  -  3  
14
14:30
lör
14:30    
Lagsida P16, Övriga
Aneby - KFUM Jönköping  -      
14
14:00
lör
14:00    
Lagsida P 12, Tranås Idrottshall
IBF Tranås P12 - KFUM Jönköping P12/1  -      
14
12:45
lör
12:45    
Lagsida P10, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P10 - Husqvarna IK P09/25  -  9  
14
11:30
lör
11:30    
Lagsida P 14, Töllstorpshallen 3-manna
Skillingaryds IK P14/1 - KFUM Jönköping P14/3  -      
14
10:45
lör
10:45    
Lagsida P09, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P09 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P093  -  5  
14
10:45
lör
10:45    
Lagsida P 14, Töllstorpshallen 3-manna
KFUM Jönköping P14/3 - Månsarps IBK P14/2  -      
14
08:45
lör
08:45    
Lagsida P 11, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P11 - Jönköpings IK P11/18  -  6  
14
08:20
lör
08:20    
Lagsida P 14, Töllstorpshallen 3-manna
Gnosjö IBK P13/1 - KFUM Jönköping P14/3  -      
13
19:00
fre
19:00    
Lagsida HJ17, Hestra Sporthall
Hestra Skid O SK - KFUM Jönköping B6  -  6  
13
18:30
fre
18:30    
Lagsida P 11, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P11/2 - Nässjö IBF P1110  -  4  
 
08
16:30
sön
16:30    
Lagsida P10, Torpshallen
Bankeryds Skid o MK P10/1 - KFUM Jönköping P106  -  5  
08
13:00
sön
13:00    
Lagsida P09, Fagerslätt Idrottshall
Husqvarna IK P09/1 - KFUM Jönköping P095  -  5  
08
12:30
sön
12:30    
Lagsida P07-08, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P07-08/1 - Sävsjö IBK P08-094  -  4  
08
08:30
sön
08:30    
Lagsida P 12, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P12/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/3  -      
07
15:00
lör
15:00    
Lagsida P09, Ribbahallen A-hall
Gränna AIS P09 - KFUM Jönköping P09-105  -  5  
07
15:00
lör
15:00    
Lagsida P 12, Östboskolan
KFUM Jönköping P12/1 - Värnamo IK P12/1  -      
07
13:00
lör
13:00    
Lagsida JAS, Ölands Bank Center A
FBC Kalmarsund HJAS - KFUM Jönköping2  -  14
07
12:00
lör
12:00    
Lagsida P 11, Vimmerby Idrottshall
Vimmerby IBK P11 - KFUM Jönköping P11/26  -  23
07
09:00
lör
09:00    
Lagsida P07-08, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P07-08/2 - Jönköpings IK P09/14  -  4  
06
19:25
fre
19:25    
Lagsida Herr Senior, Väckelsångs Idrottshall
Väckelsångs IK - KFUM Jönköping7  -  6  
06
19:00
fre
19:00    
Lagsida HJ17, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping B - Månsarps IBK B14  -  2  
 
01
16:30
sön
16:30    
Lagsida P 11, Fagerslätt Idrottshall
Husqvarna IK P10/2 - KFUM Jönköping P1111  -  5  
01
12:00
sön
12:00    
Lagsida JAS, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping - Gransholms IF/Öjaby Sport IBK5  -  5  
01
09:30
sön
09:30    
Lagsida P07-08, KFUM Ungdomens Hus
KFUM Jönköping - Jönköping IK  -      
SEPTEMBER 2023
 
30
11:30
lör
11:30    
Lagsida F16, KFUM Ungdomens Hus
KFUM Jönköping - Ölmstad  -      
30
09:30
lör
09:30    
Lagsida P 12, KFUM Ungdomens Hus
KFUM Jönköping - Westbo  -      
29
19:00
fre
19:00    
Lagsida P16, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P09 - Borås IBF P08-093  -  3  
29
19:00
fre
19:00    
Lagsida P09, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P09 - Borås IBF P08-093  -  3  
27
20:15
ons
20:15    
Lagsida Herr Senior, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping - Tenhults IF7  -  2  
 
24
16:00
sön
16:00    
Lagsida P 12, Iscar Arena
Vetlanda - KFUM Jönköping  -      
23
09:30
lör
09:30    
Lagsida P16, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P09 - Månsarps IBK P08-094  -  1  
23
09:30
lör
09:30    
Lagsida P09, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P09 - Månsarps IBK P08-094  -  1  
22
19:15
fre
19:15    
Lagsida JAS, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping (HJAS) - Warberg IBF (HJAS)6  -  6  
 
17
18:30
sön
18:30    
Lagsida HJ17, Jönköpings Idrottshus D-hall
Jönköpings IK Utveckling B (H4) - KFUM Jönköping B (H4)3  -  9  
17
15:00
sön
15:00    
Lagsida P07-08, Wahlbeckshallen
 
KFUM Jönköping Innebandy P07/08 - Linköping IBK   -      
17
10:30
sön
10:30    
Lagsida P09, Rosvalla C
KFUM Jönköping - CL980  -  3  
17
09:40
sön
09:40    
Lagsida P 12, KFUM Ungdomens Hus
KFUM Jönköping P13 - Östra  -      
16
17:00
lör
17:00    
Lagsida P09, Rosvalla Arena A
Brokinds IF - KFUM Jönköping0  -  12
16
15:30
lör
15:30    
Lagsida P07-08, Råslätt Sporthall
Hovslätts IK - KFUM Jönköping   -      
16
14:45
lör
14:45    
Lagsida P09, Rosvalla C-hall
KFUM Jönköping - Huddinge IBS2  -  3  
16
13:30
lör
13:30    
Lagsida P07-08, Råslätt Sporthall
Hovslätts IK - KFUM Jönköping   -      
16
10:15
lör
10:15    
Lagsida P09, Rosvalla C-hall
Onyx IBS P09 - KFUM Jönköping5  -  5  
15
19:00
fre
19:00    
Lagsida Herr Senior, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping (H2) - KFUM Norrköping IBF (H2)0  -  0  
 
09
16:00
lör
16:00    
Lagsida HJ17, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping (HJ17) - Växjö IBK Utveckling (HJ17)9  -  4  
09
12:30
lör
12:30    
Lagsida P07-08, KFUM Ungdomens Hus
KFUM Jönköping - Månsarps IBK  -      
09
09:30
lör
09:30    
Lagsida P 12, KFUM Ungdomens Hus
KFUM Jönköping P13 - Huskvarna   -      
 
02
12:00
lör
12:00    
Lagsida P07-08, Tranås Sporthall
 
Tranås - KFUM Jönköping Innebandy P08  -      
01
18:30
fre
18:30    
Lagsida P16, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P09 - Bankeryds Skid o MK P090  -  0  
01
18:30
fre
18:30    
Lagsida P09, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P09 - Bankeryds Skid o MK P09  -      
01
18:30
fre
18:30    
Lagsida P09, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P09 - Bankeryds Skid o MK P09  -      
01
18:30
fre
18:30    
Lagsida P09, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping P09 - Bankeryds Skid o MK P09  -      
01
18:30
fre
18:30    
Lagsida P09, KFUM Ungdomens Hus
KFUM Jönköping - Bankeryds Skid o MK3  -  2  
AUGUSTI 2023
 
27
16:00
sön
16:00    
Lagsida JAS, Idrottshallen Örebro
KFUM Jönköping - Pixbo  -      
27
13:00
sön
13:00    
Lagsida JAS, Idrottshallen Örebro
KFUM Jönköping - IBF Ungdom Västerås   -      
27
09:00
sön
09:00    
Lagsida JAS, Idrottshallen Örebro
IBF Offensiv Lidingö - KFUM Jönköping  -      
26
18:30
lör
18:30    
Lagsida JAS, Idrottshallen Örebro
KFUM Jönköping - Lindås  -      
26
13:50
lör
13:50    
Lagsida JAS, Idrottshuset hall 2, Örebro
KFUM Jönköping - Storvreta IBK  -      
26
08:50
lör
08:50    
Lagsida JAS, Idrottshuset gamla hallen, Örebro
KFUM Jönköping - Örebro Innebandy/ÖSK ungdom  -      
25
20:20
fre
20:20    
Lagsida JAS, Idrottshuset hall 2, Örebro
Lindås Waves - KFUM Jönköping  -      
23
20:30
ons
20:30    
Lagsida Herr Senior, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping (H2) - Fagerhult Habo IBK Ungd. (H2)7  -  6  
 
15
19:00
tis
19:00    
Lagsida Herr Senior, KFUM Sporthall, Jönköping
KFUM Jönköping (H2) - Fagerhult Habo IBK (HA)2  -  10
 
Föreningssponsorer
Övriga Sponsorer